Hledáte odpovědi, na nějaké otázky ohledně Slavnostanu?

O vše se postaráme. Stan přivezeme, postavíme a po Vaší akci jej zase složíme a odvezeme. Slavnostan staví 3-4 siláci a samotná stavba probíhá cca 5hodin. Stan se většinou staví den předem aby jste měli prostor a čas na jeho výzdobu. Bourání a odvoz se koná druhý den po akci. 

Dáme si jeden příklad -> V pátek stan postavíme, v sobotu si jej užijeme v neděli dopoledne sbalíme a odvezeme. 

Základní součástí stanu jsou bočnice které dle dohody jsou možné připnout na celý stan nebo pouze na jeho část. Taktéž si můžete užít spoustu  příjemného světla díky 400m světýlek které budou zavěšeny ve stanu jako „světelná nebesa“ a vaši akci tak dostatečně osvětlí. 

Součástí Slavnostanu jsou „světelná nebesa“. Ty jsou tvořeny 400 metry světýlek, které vaši akci dostatečně osvětlí a vykouzlí ve stanu nezapomenutelnou atmosféru. 

Ano, máme! A ano, můžete jí videt! Můžeme jí klidně dopravit i k vám na akci. Podlaha je tvořena dřevěnými osb deskami a je možné ji aplikovat pouze na část stanu například jako taneční parket a nebo na celý stan a vy tak můžete protancovat svoje střevíce. 

Je třeba aby louka byla rovná nikoliv svažitá.  Je taktéž důležité aby prostor svatby byl dostatečně prostorný pro stavbu a manipulaci se stanem. Pro dovoz stanu či podlahy je nutné aby byl prostor dostupný autem. 

Bočnice máme, bočnice dáme. Stačí se jenom domluvit a objednat správné počasí. Slavnostan je možné nechat z cela otevřený a užít si tak úžasný výhled do krajiny. Stejně tak je ale možné Slavnostan uzavřít pouze do poloviny a užít si tak výhled i částečné soukromí. Varianta třetí je použít bočnice na celý stan a udělat tak z vaší akce ještě více privátní a útulnou záležitost. 

Může mít a nemusí. Hlavní vchod můžeme nastavit dle rozmístění nábytku ve stanu nebo také dle daného místa kde bude stan postaven. 

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?
Ozvěte se nám

zavolejte nám

+420 605 518 875

napište nám

chceme@slavnostan.cz

zahájit online chat

To je super!
Slavnostan musíme mít.