Jak to celé začalo?
Poznejte nás blíž

Ahoj, jsem Slavnostan a v přírodě rád postávám. Budu rád když mě postavíš na rozkvetlou louku, lesní mýtinku nebo na prostorné místo s vyhlídkou – všude budu s tebou šťastný!

Jsem pro každou legraci. Ať už se mnou budeš chtít uspořádat narozeninovou oslavu nebo svatbu tvých snů náramně si to společně užijeme. Nemusíš se bát, že bych ti nestačil svými rozměry, protože mě je pořádný kus (celých 216 m2), takže všechny naše hosty ochráním jak před parným sluncem, tak před větrným či deštivým počasím. Navíc jsem pořádně nabitý energií a poskytnu ti elektřinu na cokoliv tě napadne. Moje světelná nebesa tvořená více než 400 metry světel osvítí vše na co si jenom vzpomeneš!

Mějte Slavnostan součástí
vaší události

prostor
až 216 m2

až 100
tančících hostů

kdekoliv
po ČR

o vše se
postaráme

Ze všeho nejvíc miluji svatby a oslavy, protože se všichni radují a já jim můžu svítit svými světelnými nebesy k jídlu a k tanci. Můžeš si ve mě nechat postavit chill out zónu plnou křesílek, polštářků, koberců a malých stolečků. To je teprve ten pravý relax!

Už se moc těším na všechna naše společná dobrodružství, takže je nejvyšší čas začít společně plánovat pořádnou oslavu, na kterou budeme oba rádi vzpomínat.

S láskou tvůj Slavnostan